תיקון מקבוק אייר

סדרת מחשבי ה – MacBook  ובדגש על דגם ה – MacBook air , מתוצרת חברת אפל,  נחשבים למחשבים הדקים והקלים ביותר בעולם, תיקון או החלפה של אחד הרכיבים במחשבים אלו דורש ידע, מיומנות וניסיון שכן קו דק עובר בין תיקון מוצלח ובין תיקון לא מוצלח.

​​​​​​​

מעבדה מוסמכת לתיקון מקבוק אייר

את מחשבי ה – MacBook air ניתן להשיג בשתי דגמים, הדגם הראשון כולל מסך בגודל של 13", משקלו כ- 1.06 קילוגרם, זמן הסוללה אותו הוא מספק עומד על כ – 7 שעות והוא בעל זיכרון פנימי של 2[Gb]. הדגם השני כולל מסך של 11.00", משקלו כ – 1.06 קילוגרם, זמן עבודת הסוללה הוא כ – 5 שעות והוא בעל זיכרון פנימי של 2[Gb].

תקלות שכיחות הדורשות תיקון במעבדה מוסמכת הם החלפת מסך למחשב הנייד, במסגרת החלפת המסך יש לפרק בצורה נכונה את המסגרת בה מונח המסך, פעולה זו דורשת מיומנות ועדינות עקב רגישותו של המסך למכות וחבלות.

תקלה נוספת היא החלפת הצירים למסך המחשב, שבר בציר נגרם לרוב כתוצאה נפילה של המחשב על הרצפה או ספיגה של מכה חזקה אחרת, מעבר לידע הדרוש להחלפת הצירים יש לבדוק אילו בעיות אחרות נגרמו עקב החבלה. גימבורד מציעה לתושבי תל אביב והמרכז שירותי מעבדה מקצועיים בתחום המחשוב, צוות מקצועי של טכנאי מחשבים ידאג לתקן כל בעיה עמה אתם מתמודדים במהירות וביעילות ויבטיח שהתקלה לא תחזור שוב. כשם שבחרתם במחשב הנייד המתקדם ביותר בשוק כך תבחרו בשירותי התיקונים המתקדמים ביותר בשוק, שירותי התיקונים של גימבורד.

צרו קשר עכשיו בוואטצאפ - 0526999017

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק