טיפים ואסטרטגיות לשחזור מידע


אסטרגטגייה מקיפה לגיבוי המידע והדאטה בייס שלך היא נחוצה יותר מתמיד . הרבה מאוד אנשים מחכים עד שיקרה משהו למידע החשוב ביותר שלהם ואז רק נזכרים שהגיבוי הוא הדבר הכי נחוץ ! גיבוי מקצועי זו דרך מעולה להגן על עצמך מוירוסים, פריצות, דיסקים קשיחים זולים וכדומה… אם כל זה לא היה משפיע על חיי היום יום שלנו, לא היינו צריכים גיבוי, אך גיבוי המידע שלנו הוא מעל הכול ולכן צריך לשים דגש גדול על כך !

שלב ראשון : תכנון גיבוי המידע שלנו

תחשוב היכן תגבה את המידע שלך .
המנע מלשמור את הגיבוי במקום שעלול להרטב בכל דרך כלשהי .
תחשוב על המקרה הכי גרוע לדוגמת "רעידת אדמה" שבמקרה כזה עדיין המידע שלך ישאר מגובה, גיבוי ב"ענן" הוא פתרון מצויין !
צור גיבוי במספר במקומות שונים כדי להגן על עצמך ועל המידע שכל כך חשוב לך !


שלב שני : החל בשלב גיבוי המידע

הכן לוח זמני גיבוי קבוע של המידע שלך .
סמוך אך ורק על עצמך בעניין גיבוי המידע !
החל בתהליך גיבוי המידע הכי חשוב שלך .


שלב שלישי : התאם את אסטרטגיית הגיבוי לצרכים שלך

כדי ליצור תכנית גיבוי מושלמת לצרכים שלך, חשוב עד כמה חידוש המידע שלך הוא דינמי, אם חידוש המידע שלך הוא באופן שבועי, אז גיבוי באופן יומי הוא מצויין,אם חידוש המידע שלך הוא בכל שעה, כנראה שתצטרך לבצע גיבוי מספר פעמים ביום .
חשוב על דרך כלשהי שהגיבוי שלך ישמר במספר מקומות שונים .
גיבוי מלא לכל המידע שלך יכול לקחת המון זמן, לכן חשוב לגבות אך ורק קבצים חדשים או קבצים קיימים שעברו שינוי מסויים, זוהי הדרך הכי מהירה ויעילה לגיבוי אמין ! גיבוי כזה נקרא – Incremental Backup – לדוגמא : אם אתה מריץ גיבוי זה בכל סוף יום עבודה, זה מגן על כל המידע החדש שהתווסף לגיבוי הקיים, וכל המידע שהיה קיים כבר מגובה בגיבוי השבועי, כך שכל המידע שלך נשמר בכל זמן נתון .


שלב רביעי : תהיה בטוח לבחון את הגיבוי שלך בכל עת

לעולם אל תסמוך על הגיבוי שלך, תבדוק אחת ליום שכל המידע החדש שלך אכן מגובה והתווסף לגיבוי הקיים . כדי לוודא שהגיבויים שלך אכן מגובים, כדי לבדוק מעת לעת את עבודות גיבוי על ידי הניסיון לשחזר אותם למיקום חלופי . לכל תוכנת גיבוי יש בדרך כלל "דו"ח גיבוי" שיכול להציג לך דו"ח מפורט על הקבצים שגובו או לא גובו, כך תוכל לעקוב בכל יום שאכן התוכנה שלך אמינה והמידע מגובה .


שלב חמישי : גיבוי של הגיבוי של הגיבוי …

רוב האנשים בטוחים שלהעביר תמונות, מסמכים,קטעי וידאו או מסמכים חשובים אחרים לדיסק און קי זה פתרון לגיבוי מושלם, אך לא זהו רק השלב הראשון בתהליך הגיבוי. על מנת ליצור גיבוי מושלם יש צורך לפחות בשתי מקומות אחסון שונים ושתי עותקים שונים של גיבוי .

נקודה חשובה נוספת היא לא לאחסן את שתי הגיבויים שלך באותו מקום אחסון (דיסק און קי או דיסק קשיח חיצוני) . תקחו את המקרה הכי גרוע של שריפה או שטפון או משהו כזה, במידה ואמצעי האחסון שלכם נפגם אז שתי הגיבויים שלכם הלכו לאיבוד, לכן יש צורך לגבות את המידע בשתי מקומות שונים !

אז לבטחון הנפשי שלכם מפני אובדן המידע שלכם נסכם זאת בכך שתצטרכו מינימום שלושה גיבויים של המידע שלכם : המידע המקורי – גיבוי למידע המקורי – וגיבוי של הגיבוי .

גם אם אתם לא "חברה" גדולה שמנהלת מידע נרחב, גיבוי המידע האישי שלכם הוא רצוי ונחוץ, עוד דבר חשוב זה שאחד מהגיבויים הנ"ל יהיו מאוחסנים אונליין כגון – אחסון "ענן" .


גיימבורד נותנת לכם דוגמה לגיבוי מושלם

צרו קשר עכשיו בוואטצאפ - 036206267

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק